Uçak + Otel

-
Yolcu Bilgisi
1Yetişkin 0Çocuk 0Bebek , Ekonomi
1Yetişkin (12)
0Çocuk (2-12)
0Çocuk (0-2)
Beklemeden, istediğiniz her oteli ayırtın!
-
Oda ve Yolcu Bilgisi
1 Oda، 2 Yetişkin، 0 çocuklar
Bir tur yapın, daha da uygun!
-
Oda ve Yolcu Bilgisi
1 Oda، 2 Yetişkin، 0 çocuklar
-
Eligasht önerilen turlar
-
Oda ve Yolcu Bilgisi
1 Oda، 2 Yetişkin، 0 çocuklar
Coming soon!
Coming soon!

Neden Eligasht’ten Otel + Uçak Almalıyım?

Cost-saving

Tasarruf Sağlayın

İdeal tatilinizi en iyi fiyata planlayın. Eş zamanlı havayolu ve rezervasyon imkânı ile Eligasht seyahat planınızı avantajlı hale getirecektir.

Travel without hitch

Sorunsuz Seyahat Edin

Belirli bir saate bağlı kalmaksızın yüzlerce havayolu arasından istediğiniz saatteki uçak biletini satın alabilir ve dilediğiniz saatte seyahat edebilirsiniz.

Varied choices

İstediğiniz Otelde Konaklayın

Tur programlarına bağlı kalmadan dilediğiniz lokasyondaki otelleri site üzerinden arayabilir ve konum bilgileri sayesinde istediğiniz oteli seçebilirsiniz.

Easy and Fast Payment

Hayalinizdeki Tatili Planlayın

Tebrikler! Bir tatil planı oluşturdunuz. Rezervasyonunuzu site üzerinden veya uzmanlarımızla görüşerek yapabilirsiniz. Satın alın ve sevdiklerinizle unutulmaz bir yolculuk yapın.

Bültenimize Abone Olun
We are guaranteed for best prices...

SEYAHATİNİZ İÇİN EN İYİ UÇUŞU VE OTELİ SEÇİN

Tamamen kendi seçimlerinizle bir seyahat planı oluşturmak ister misiniz? Eligasht ile artık mümkün. Belirlediğiniz tarihlerdeki tüm uçuşları ve otel seçeneklerini aynı anda sunuyoruz. En ucuz uçak biletlerini ve en uygun oda seçeneklerini bir araya getirdik. Artık bir tura bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Kendi tatilinizi kendiniz planlayın. İstediğiniz tarihte istediğiniz saatte uçun ve dilediğiniz otelde konaklama fırsatını yakalayın. Otelin konum bilgilerinden nereye yakın olduğuna bakabilir ve size en uygun oteli seçebilirsiniz. Tüm fırsatlardan haberdar olmak için bültenimize abone olabilirsiniz.

1

Aynı anda Uçak ve Otel ara

Arama formunda Uçak+Otel seçeneğini tıklayın. Kalkış-varış, tarih, kişi sayısı ve oteldeki oda sayısını girin ve aramaya başlayın.

2

Uçak ve Otel rezervasyonu yapın

En uygun uçak bileti ve otel kombinasyonunu seçin ve bilgilerinizi tam doldurarak rezervasyon yapın.

3

Bir Seyahat satın alın

Seçtiğiniz uçuşları ve otel seçeneklerini kontrol edip online ödeme kanallarımızdan hazırlamış olduğunuz seyahatinizi satın alın.