Uçak + Otel

-
Yolcular
1Yetişkin 0Çocuk 0Bebek
1Yetişkin (12)
0Çocuk (2-12)
0Çocuk (0-2)
Beklemeden, istediğiniz her oteli ayırtın!
-
Yolcular + Oda
1 Oda، 1 Yetişkin، 0 çocuklar
Bir tur yapın, daha da uygun!
-
Yolcular + Oda
1 Oda، 1 Yetişkin، 0 çocuklar
-
Eligasht önerilen turlar
-
Yolcular + Oda
1 Oda، 1 Yetişkin، 0 çocuklar
Coming soon!
Coming soon!

Neden Eligasht'tan aynı zamanda hem uçak hem de otel satın almalıyım?

Cost-saving

satın alınabilir

İdeal tatilinizi en iyi fiyata planlayın. Havayolu ve otel rezervasyonları (kombine tur) rezervasyon imkanı ile Eli Gast Travel Agency size tasarruf sağlayacaktır.

Travel without hitch

Sorunsuz Seyahat

Endişesiz seyahat etmek istiyorsanız, uçuşun ve sitenin sizi dolaşmaya götüreceği otelin aynı anda rezervasyon yapma olanağını kullanabilir ve zaman kaybetmeden çok hızlı bir şekilde kalkabilirsiniz.

Varied choices

Çeşitli seçenekler

Yalnızca seyahat geçmişinizi ve hedefinizi seçin ve yüzlerce öneriden istediğiniz uçuşu ve oteli seçin. Demek otele bir biletin var. Herkese sahip olmaktan daha iyi ne!

Easy and Fast Payment

Kolay ve Hızlı Ödemeler

Rezervasyonunuzu siteniz üzerinden veya uzmanlarımızla görüşerek farklı şekillerde yapın. Öyleyse siz ve aileniz için unutulmaz bir yolculuk yapın

Bültene katıl
We are guaranteed for best prices...

Seyahatiniz için aynı anda en iyi uçuşu ve oteli seçin

Sitede bir seçenek kombinasyonu seçerek zamanınızı boşa harcamadan ve hatta yüksek maliyetle geçirebilirsiniz ve yalnızca seyahatinizin tarihini ve hedefini seçerek en iyi ve en ucuz otel ve uçak biletlerini ayırtıp satın alabilirsiniz. Aynı zamanda ve artık otelin ve uçuşun koordinasyonundan endişe duymuyorlar. Aslında seyahat etmeyin İş veya başka amaçlarla seyahat eden ve bir paket servis gerektirmeyen yolcular için, havayolu + otel havayolu hizmeti yaratılmıştır, böylece yolcuların otel seçimi, uçuş ve tur hizmetlerinde ve zamana bağlı olarak herhangi bir kısıtlaması yoktur. Uçak biletinizi, konaklama yerinizi ve diğer seyahat hizmetlerinizi kendi başınıza yapabilirsiniz. Bu turu aşağıdakiler dahil tüm amaçlar için kullanabilirsiniz: İstanbul turu, Dubai turu, Antalya turu, Analiya turu, Kuşadası turu, İzmir turu, Fransız turu gibi Avrupa turları, İtalya turu, İngilizce turu, Alman turu ve tur. Sergi ve ...

1

Aynı anda havayolu ve otel uçak bileti arama

Arama formunda, Hibrit Tur seçeneğini seçin ve ardından hedef düğmesine tıklayın, hedef bilgisini, dönüş tarihini ve arama düğmesine yolcu sayısını girin.

2

Aynı anda bir otel ve uçak bileti al ve rezervasyon yap

Sonuçları karşılaştırarak ve kontrol ederek en uygun kombinasyonu (uçuş + otel) en kısa sürede seçebilirsiniz.

3

Sürükleyici Bilet Alın

Seyahat ve ödeme bilgileri formunu çevrimiçi olarak doldurduğunuzda, şu anda e-postanızdan bir bilet alın.