Seyahat Sigortası

-
Yolcu Bilgisi
1Yetişkin 0Çocuk 0Bebek , Ekonomi
1Yetişkin (12)
0Çocuk (2-12)
0Çocuk (0-2)
Beklemeden, istediğiniz her oteli ayırtın!
-
Oda ve Yolcu Bilgisi
1 Oda، 2 Yetişkin، 0 çocuklar
Bir tur yapın, daha da uygun!
-
Oda ve Yolcu Bilgisi
1 Oda، 2 Yetişkin، 0 çocuklar
-
Eligasht önerilen turlar
-
Oda ve Yolcu Bilgisi
1 Oda، 2 Yetişkin، 0 çocuklar
Coming soon!
Coming soon!

Seyahat Sigortası

Yurtdışı Seyahat Sigortası

Seyahat sigortası Seyahat için seyahat ederken neler olup bittiğine karşı sizi sağlıklı tutmak için iyi bir araçtır, bu da seyahat masraflarını ve seyahat stresini azaltabilir. Çoğumuzun hayatımızı ve işimizi dengelemesi gereken yoğun bir hayatı var.

Seyahat etmek, eğlence için seçilecek faktörlerden biridir. Yolcu, yolcu dinlenirken ani bir olayla karşı karşıya kalırsa finansal olarak endişelenmeyeceğini bekler. Yani yabancı ülkelerden birine giderken Seyahat sigortası Yolcuya gerekli yardımı sağlamak için kullanılır.

Seyahat Sigortası

Seyahat Sigortası olası olayları önlemenin bir yoludur

Seyahat sigortası Bir hastanın hastalığını veya ani olayı tedavi ederken masraflara karşı bir tur hizmeti olarak kullanılır.

Seyahat sigortasının yokluğunda, yolcunun kısmi bir tedavinin ya da küçük bir ameliyatın maliyetini telafi etmesi gerekecektir; bu da yolcular için çok pahalıya mal olabilir. bu nedenle Güncel Yolcu refahı ve memnuniyeti için, tüm turlardaki tüm gezginler için, Ücretsiz seyahat sigortası için Ayarlandı.

Travel insurance is a way to prevent possible accidents

Seyahat Sigortası Hasarı Nasıl Gidilir?

Seyahat sigortası Yurtdışına seyahat etmeyi amaçlayan ve geçerliliği yalnızca yurtdışında geçerli olan ve tüm seyahat sigortası hizmetleri, genel şartlara uygun olarak aralarındaki sözleşmeye uygun olarak uluslararası ağ tarafından güvence altına alınmakta ve verilmektedir.

Yolcu ayrıca gerekli belgeleri (sigorta poliçesi, kimlik kartının ilk sayfasının kopyası, ülkeye giriş ve ülkeye çıkış sayfasındaki sayfadan pasaport kopyasını göndererek) İran’a geldikten sonra ilgili tablolara göre tazminat ödemesi yapabilir. bu yolculuk, asıl belgeler 30 güne kadar şirketin sağladığı masraf ve zararlara).

Get Travel Insurance Damages

Bazı Seyahat Sigorta Hizmetleri

  • Hastane ve tıbbi tedavi hastane ücretleri.

  • Sigortalıyı kaza veya hastalık için en yakın sağlık merkezine götürün

  • Acil dişçi ücreti

  • Send Essential Drugs

  • Geri Ödeme Garantisi
  • Nakit Transferleri
  • ve...
Travel Insurance Services
Bültenimize Abone Olun
We are guaranteed for best prices...