-
Yolcu Bilgisi
1Yetişkin 0Çocuk 0Bebek , Ekonomi
1Yetişkin (12)
0Çocuk (2-12)
0Çocuk (0-2)
Beklemeden, istediğiniz her oteli ayırtın!
-
Oda ve Yolcu Bilgisi
1 Oda، 2 Yetişkin، 0 çocuklar
Bir tur yapın, daha da uygun!
-
Oda ve Yolcu Bilgisi
1 Oda، 2 Yetişkin، 0 çocuklar
-
Eligasht önerilen turlar
-
Oda ve Yolcu Bilgisi
1 Oda، 2 Yetişkin، 0 çocuklar
Coming soon!
Coming soon!
Teşekkürler anladım
1Gidiş-dönüş veya tek yön uçuş ayarla
2Şehir / Havaalanı başlangıç ​​noktasını ve varış yerini seçin
3Uçuş tarihini belirtin

Mahan uçak bileti

Mahan Air'in yüksek kalitesi nedeniyle, Mahan Air Biletleri gezginler için çok popüler. Mahan Hava Şirketi 1992 yılında kurulmuş ve Sivil Havacılık Teşkilatı tarafından özel bir şirket olarak lisanslanmış ve bir yıl sonra 1993 yılında faaliyete başlamıştır. İlk uçuş Mahan'da iki Topolov 154 uçağı ve iki 76 bar Airlift uçağı ile gerçekleştirilmiştir. O yıllarda Mahan'ın iç hat uçuşları Kerman ve Meşhed hatlarıyla sınırlıydı ve Mahan'ın dış uçuşları da Şam'daki Meşhed'e kaydırıldı. Sonunda Mahan Air'in gelişmesine yol açan şey, 1999'da üç A300B4 Airbus satın alınmasıydı. Modern ve batı havayolunun ülkedeki özel bir havayolunda işletilmesi, Mahan Air'in gelişmesinin en önemli nedenlerinden biriydi. . Elbette, böyle bir hareket, uzun menzilli Airbus A310 ve A320 uçaklarının sömürülmesine yol açacaktır. Mahan Havayolları, Orta Doğu, Uzak Doğu ve Avrupa'da 30 yurt içi ve 25 yurt dışı uçuş yapan 54 yolcu ve kargo uçağı filosuna sahip.

Mahan Hava Kargo Sınıfları

  • Economics: 31 koltuklu konuklar seyahatin rahatlığını ve rahatlığını yaşayabilecekleri harika bir alana sahip olacaklar.
  • Business: Mahan Havayolu işletme sınıfı, rahatlamak, çalışmak veya ders çalışmak için idealdir. Yetersiz yer ve koltuk ayarları, yolcular için rahat ve konforlu bir ortam sağlarken, gideceğiniz yerde kendinizi iyi hissetmenizi ve rahat hissetmenizi sağlar.

Mahan Havayolları servis ve kargo hakkında daha fazla bilgi edinin

Mahan Air, saygın müşterilerini onurlandırmak için en iyi yemek hizmetini sunmak için bölgedeki en donanımlı Kettering binalarından biri ve teknolojisiyle çalışmaktadır. Bu nedenle, işletme sınıfı gezginler için, İran ve dünya spesiyaliteleri ve içkileriyle seçkin bir barınma hizmeti düzenlediler
Mahan Air'in tüm uçuşlarında (yerli ve yabancı), tarih değiştirme kuralları, bilet takımyıldızı ve değişken oran sınıfına göre izin verilen azami ücret uygulanır. Kurallar hakkında bilgi için, lütfen uçuşu aradıktan ve seçtikten sonra fiyat ayırma tablosundaki "Bilet Değişiklikleri ve Konsol Kuralları" bölümüne bakın.
Yolcunun, biletinde belirtildiği gibi mobil olmayan bir bilet taşımasına ve mümkünse, havayolu tanımını, ek bir ücret karşılığında ve mevcut şartlara ve prosedürlere uygun olarak taşımak üzere, ağırlıkları fazla olan herhangi bir kargo taşımasına izin verilir. havayolu alır.