-
Yolcular
1Yetişkin 0Çocuk 0Bebek , Ekonomi
1Yetişkin (12)
0Çocuk (2-12)
0Çocuk (0-2)
Beklemeden, istediğiniz her oteli ayırtın!
-
Oda ve Yolcu Bilgisi
1 Oda، 2 Yetişkin، 0 çocuklar
Bir tur yapın, daha da uygun!
-
Oda ve Yolcu Bilgisi
1 Oda، 2 Yetişkin، 0 çocuklar
-
Eligasht önerilen turlar
-
Oda ve Yolcu Bilgisi
1 Oda، 2 Yetişkin، 0 çocuklar
Coming soon!
Coming soon!
Teşekkürler anladım
1Gidiş-dönüş veya tek yön uçuş ayarla
2Şehir / Havaalanı başlangıç ​​noktasını ve varış yerini seçin
3Uçuş tarihini belirtin

Mahan uçak bileti

Mahan Air'in yüksek kalitesi nedeniyle, Mahan Air Biletleri gezginler için çok popüler. Mahan Hava Şirketi 1992 yılında kurulmuş ve Sivil Havacılık Teşkilatı tarafından özel bir şirket olarak lisanslanmış ve bir yıl sonra 1993 yılında faaliyete başlamıştır. İlk uçuş Mahan'da iki Topolov 154 uçağı ve iki 76 bar Airlift uçağı ile gerçekleştirilmiştir. O yıllarda Mahan'ın iç hat uçuşları Kerman ve Meşhed hatlarıyla sınırlıydı ve Mahan'ın dış uçuşları da Şam'daki Meşhed'e kaydırıldı. Sonunda Mahan Air'in gelişmesine yol açan şey, 1999'da üç A300B4 Airbus satın alınmasıydı. Modern ve batı havayolunun ülkedeki özel bir havayolunda işletilmesi, Mahan Air'in gelişmesinin en önemli nedenlerinden biriydi. . Elbette, böyle bir hareket, uzun menzilli Airbus A310 ve A320 uçaklarının sömürülmesine yol açacaktır. Mahan Havayolları, Orta Doğu, Uzak Doğu ve Avrupa'da 30 yurt içi ve 25 yurt dışı uçuş yapan 54 yolcu ve kargo uçağı filosuna sahip.

Mahan Hava Kargo Sınıfları

  • Economics: 31 koltuklu konuklar seyahatin rahatlığını ve rahatlığını yaşayabilecekleri harika bir alana sahip olacaklar.
  • Business: Mahan Havayolu işletme sınıfı, rahatlamak, çalışmak veya ders çalışmak için idealdir. Yetersiz yer ve koltuk ayarları, yolcular için rahat ve konforlu bir ortam sağlarken, gideceğiniz yerde kendinizi iyi hissetmenizi ve rahat hissetmenizi sağlar.

Mahan Havayolları servis ve kargo hakkında daha fazla bilgi edinin

Mahan Air, saygın müşterilerini onurlandırmak için en iyi yemek hizmetini sunmak için bölgedeki en donanımlı Kettering binalarından biri ve teknolojisiyle çalışmaktadır. Bu nedenle, işletme sınıfı gezginler için, İran ve dünya spesiyaliteleri ve içkileriyle seçkin bir barınma hizmeti düzenlediler
Mahan Air'in tüm uçuşlarında (yerli ve yabancı), tarih değiştirme kuralları, bilet takımyıldızı ve değişken oran sınıfına göre izin verilen azami ücret uygulanır. Kurallar hakkında bilgi için, lütfen uçuşu aradıktan ve seçtikten sonra fiyat ayırma tablosundaki "Bilet Değişiklikleri ve Konsol Kuralları" bölümüne bakın.
Yolcunun, biletinde belirtildiği gibi mobil olmayan bir bilet taşımasına ve mümkünse, havayolu tanımını, ek bir ücret karşılığında ve mevcut şartlara ve prosedürlere uygun olarak taşımak üzere, ağırlıkları fazla olan herhangi bir kargo taşımasına izin verilir. havayolu alır.

Daha Bilmek
Cheap airline tickets
Cheap havayolu Ne kader ucuz havayolu bekliyor

Dünyada ucuz havayolları sadece seyahat ve turizm endüstrisinin ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. aynı zamanda çağdaş yaşamın önemli bir unsuru. İlk düşük maliyetli havayolları pazarın büyük bir dönüşümüyle karşı karşıya kaldı. Onlarca yıldan sonra, şirketler arasında çöküşü ve yıkımı sağlamak için uygun bir rekabet olmadığı bir pazar.

Daha fazla oku
Uçak bileti fiyatları
Uçak bileti fiyatlarıUçak bileti ücretlerinin serbestleştirilmesinin uygulanmasında Tamil

Şimdiye kadar, iç hat uçuşları için uçak bileti tarifeleri hükümet tarafından gönüllü olarak ilan edildi. Bugün, hükümetin kararıyla ve beşinci kalkınma planı kanununun 161. Maddesi çerçevesinde, serbestleştirme politikası havayolu bilet ücretine uygulanır, böylece havayolları piyasadaki bilet fiyatına karar verebilir.

Daha fazla oku
The best and worst airlines
En İyi ve En Kötü Havayolları Uçuş Güvenliği Açısından Dünyanın En İyi ve En Kötü Havayolları

Ünlü AirlineRatings.com web sitesi, üst üste üçüncü yıl için dünyanın en güvenli havayolu listesini yayınladı. Belki de bu istatistikler gelecekte uçak biletinizi ayırtmak ve satın almak için daha iyi bir karar vermenize yardımcı olacaktır. Üst üste üçüncü yıl için Cantos Airlines dünyanın en büyük havayolu şirketi oldu.

Daha fazla oku
The world's most expensive flight
Dünyanın en pahalı uçağı Dünyanın en pahalı uçağı hangisi?

United Airlines kısa bir süre önce Bombay-New York rotasındaki en lüks uçuşunu tek bir kral için uygun astronomik bir fiyata açıkladı. Bu rota için iki yönlü bir bilet, bir uçağın yanı sıra, 76.000 $ 'lık şaşırtıcı bir ücrete tabi olacak ve Abu Dabi havaalanında durmanız gerekiyor.

Daha fazla oku